MarshmallowBoredom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FOORUM ÜMBERKUJUNDAMISEL!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Poll
Mida arvate hetkel foorumist?
1. Täiesti okei
Never belive it's not so. Vote_lcap33%Never belive it's not so. Vote_rcap
 33% [ 2 ]
2. mulle meeldib
Never belive it's not so. Vote_lcap0%Never belive it's not so. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Paljutki võiks muuta
Never belive it's not so. Vote_lcap17%Never belive it's not so. Vote_rcap
 17% [ 1 ]
4. Pole sugugi rahul
Never belive it's not so. Vote_lcap0%Never belive it's not so. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Võiks pisut muuta
Never belive it's not so. Vote_lcap50%Never belive it's not so. Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Kokku Hääli : 6
Latest topics
» Rate.ee, meie elu, ja olemus. ;o
Never belive it's not so. Emptyby YellowFagTree Reede Jan 08, 2010 10:57 pm

» MMORPG'd.
Never belive it's not so. Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 5:00 pm

» Tokio Hotel.
Never belive it's not so. Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 2:27 pm

» CHATCHATCHAT :D
Never belive it's not so. Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 1:44 pm

» Lockerz . <- Vaadake kindlasti. :)
Never belive it's not so. Emptyby GerliOrSomething Teis Dets 22, 2009 4:22 pm

» Aita Eesti Koeri!
Never belive it's not so. Emptyby YellowFagTree Kolm Dets 02, 2009 7:31 pm

» Arvamus . ;)
Never belive it's not so. Emptyby GerliOrSomething Püh Nov 29, 2009 9:27 pm

» Ettepanekud :)
Never belive it's not so. Emptyby YellowFagTree Kolm Nov 25, 2009 1:25 pm

» Uuendused.
Never belive it's not so. Emptyby YellowFagTree Teis Nov 24, 2009 5:51 pm

» Made my day.
Never belive it's not so. Emptyby GerliOrSomething Laup Nov 21, 2009 12:07 pm

Uuendused.
Never belive it's not so. EmptyTeis Nov 24, 2009 5:51 pm by YellowFagTree
Uuendasime veidi foorumi versiooni ja muutsime kujundust.
Hetkel pole YellowFagTree arvuti parimas korras, see tähendab, et katki, niiet peale Lemoni ei saa keegi hetkel üldse kujundust muuta.

Ootame palju uusi kujundusideid. Need on vägagi teretulnud.

Suur tänu.
YellowFagTree & Lemon

[ Full reading ]
Comments: 0
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(25) oli siin foorumil Püh Sept 24, 2023 9:33 pm
Statistics
Kokku on 19 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on NuCemical

Kasutajad on postitanud 107 teadet in 38 subjects

 

 Never belive it's not so.

Go down 
AutorTeade
GerliOrSomething
Moderaator
Moderaator
GerliOrSomething


Postituste arv : 28
Join date : 19/10/2009
Age : 29
Asukoht : voodi all ja voodi peal , vahel voodi sees.

Never belive it's not so. Empty
PostitaminePealkiri: Never belive it's not so.   Never belive it's not so. EmptyEsm Nov 02, 2009 6:12 pm

Tänan teid. rabbit
¤¤

"Vaata, mis postiga tulid! Neli piletit Cirque du freaki! Need on kindlasti Evralt. Ta elab ju seal, oma vampiiridest sõpradega." seletas Ginny ühe hingetõmbega, kahte rohelist lipakat Harry nina all lehvitades.
"Neli? Kas sa ei oska enam lugeda? Siin on kaks piletit. Või andsid sa teised juba ära?" muigas mees ning sirutas käe piletite poole. Hooletusest ajas ta ümber kannu kõrvitsamahlaga. "Oh pagan. Saad sa midagi anda, millega ära pühkida see?"
"Oh, mu armas kobakäpp," naeratas naine, võttis hommikumantli taskust võlukepi ja viipas. Mahl oli kadunud nagu võluväel. Tegelikult, mahl kaduski võluväel.
"Ma saatsin öökulliga piletid Ronile ja Hermionele. See toimub täna muide, ma arvan, et me võiksime ilmuda." lausus Ginny seejärel ning hakkas lauda koristama. "Mul ei ole midagi selga panna ka. Võiks shoppama minna... Ma helistan Hermione'le." arutles ta, otseselt kellegiga rääkimata.
"Ma võin sind nende juurde ära visata siis, lubasin niikuinii Ronile, et ma võtan ta peale. Vaene mees pole ikka veel lubasid ära teinud." vastas talle Harry, ise nõusid pestes. Ginny vaid noogutas selle peale, sest väike hõbedane telefon oli tal juba kõrva ääres.
Harry liikus köögist magamistuppa, kus pani selga tööülikonna. Seejärel läks ta elutuppa ning luges Ginnyt oodates läbi värske prohveti.
"Hermione oli nõus. Oota natuke, ma lähen viskan endale midagi selga, kõige rohkem viis minutit, eks." Lause algas köögis, kuid lõppes juba magamistoas. Täpselt viie minuti pärast astus naine elutuppa, kandes talle ideaalselt sobivaid teksaseid ja tsärki. "Okei, ma olen valmis. Lähme?" Harry tõusis püsti ning kõndis esikusse. Kümme minutit hiljem istusid nad autosse ning sõit võis alata.

Pool tundi hiljem seisatas auto täiesti tavalise Londoni kortermaja ees. Harry kallistas Ginnyt veel korra ja sai vastuseks pika, kirgliku suudluse.
"Ma nüüd lähen. Me tuleme Hermione'ga teile töö juurde eks, siis me saame sealt otse tsirkusesse ilmuda." Nende sõnadega lahkus ta autost. Kindlalt kõnniteele astunud, helistas ta oma vennale. "Hei, kuule, me oleme siin. Tule alla, ja lase mind sisse." kõneles naine kiiresti torusse ning klõpsatas klapi kinni. Paar minutit hiljem avaneski uks ja sealt astus välja Ron.
"Hermione on dušši all, uks on lahti, mine astu lihtsalt sisse ja tunne end nagu kodus." ütles mees.
"Okei," lausus Ginny lühidalt ning kallistas venda. "Hiljem näeme."

Trepikotta astudes jooksis naine kohe lifti juurde, sest uksed hakkasid juba sulguma. Ta jõudis veel viimasel hetkel käe uste vahele suruda, nii et need uuesti lahti läksid. Lifti astudes vajutas ta number kaheksat ning hetkepärast liikuski ta ülespoole. Kui uksed uuesti lahti läksid, oli Ginny sügavalt mõtetesse vajunud. Talle meenus, kuidas nad Evraga olid kõik vabad hetked koos veetnud. Tagasi maapeale jõudis naine alles siis, kui avastas et oli tulnud venna ja tema elukaaslase korterisse ja automaatselt teleka tööle pannud. Umbes viis minutit hiljem tuli ka Hermione rätikusse mähituna elutuppa.
"Oota viis minutit, eks. Ma lähen panen riidesse." lausus ta kiirelt ning kadus magamistuppa.
Sealt väljus ta lubatust palju hiljem ehk kahekümne minuti pärast.
"Noh, said valmis juba? Kuidas siis nii kiiresti?" noris Ginny sõbranna kallal.
"Sorri, läks kauem. Aga hakkame järsku minema?" lausus Hermione, ise juba saapaid jalga tõmmates.
Tagasi üles Go down
 
Never belive it's not so.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MarshmallowBoredom :: Kirjanduslik värk :: Gerli Saaga-
Hüppa: