MarshmallowBoredom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FOORUM ÜMBERKUJUNDAMISEL!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Poll
Mida arvate hetkel foorumist?
1. Täiesti okei
Drama in Cirque Vote_lcap33%Drama in Cirque Vote_rcap
 33% [ 2 ]
2. mulle meeldib
Drama in Cirque Vote_lcap0%Drama in Cirque Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Paljutki võiks muuta
Drama in Cirque Vote_lcap17%Drama in Cirque Vote_rcap
 17% [ 1 ]
4. Pole sugugi rahul
Drama in Cirque Vote_lcap0%Drama in Cirque Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Võiks pisut muuta
Drama in Cirque Vote_lcap50%Drama in Cirque Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Kokku Hääli : 6
Latest topics
» Rate.ee, meie elu, ja olemus. ;o
Drama in Cirque Emptyby YellowFagTree Reede Jan 08, 2010 10:57 pm

» MMORPG'd.
Drama in Cirque Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 5:00 pm

» Tokio Hotel.
Drama in Cirque Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 2:27 pm

» CHATCHATCHAT :D
Drama in Cirque Emptyby Lemon Reede Jan 08, 2010 1:44 pm

» Lockerz . <- Vaadake kindlasti. :)
Drama in Cirque Emptyby GerliOrSomething Teis Dets 22, 2009 4:22 pm

» Aita Eesti Koeri!
Drama in Cirque Emptyby YellowFagTree Kolm Dets 02, 2009 7:31 pm

» Arvamus . ;)
Drama in Cirque Emptyby GerliOrSomething Püh Nov 29, 2009 9:27 pm

» Ettepanekud :)
Drama in Cirque Emptyby YellowFagTree Kolm Nov 25, 2009 1:25 pm

» Uuendused.
Drama in Cirque Emptyby YellowFagTree Teis Nov 24, 2009 5:51 pm

» Made my day.
Drama in Cirque Emptyby GerliOrSomething Laup Nov 21, 2009 12:07 pm

Uuendused.
Drama in Cirque EmptyTeis Nov 24, 2009 5:51 pm by YellowFagTree
Uuendasime veidi foorumi versiooni ja muutsime kujundust.
Hetkel pole YellowFagTree arvuti parimas korras, see tähendab, et katki, niiet peale Lemoni ei saa keegi hetkel üldse kujundust muuta.

Ootame palju uusi kujundusideid. Need on vägagi teretulnud.

Suur tänu.
YellowFagTree & Lemon

[ Full reading ]
Comments: 0
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(25) oli siin foorumil Püh Sept 24, 2023 9:33 pm
Statistics
Kokku on 19 liitunud kasutajat
Uusim liitunud kasutaja on NuCemical

Kasutajad on postitanud 107 teadet in 38 subjects

 

 Drama in Cirque

Go down 
AutorTeade
GerliOrSomething
Moderaator
Moderaator
GerliOrSomething


Postituste arv : 28
Join date : 19/10/2009
Age : 29
Asukoht : voodi all ja voodi peal , vahel voodi sees.

Drama in Cirque Empty
PostitaminePealkiri: Drama in Cirque   Drama in Cirque EmptyPüh Nov 01, 2009 7:39 pm

Tänan teid.

¤¤

"Evra!" karjusin üle maja. Õigemini küll üle telgi. Hiiglasuure, kahekorruselise, kahe magamis- ja vannitoaga, köögiga, kamina ja 48 tollise telekaga elutoaga(muudest ruumidest rääkimata) telgi. Selle kinkis meile(st. mulle ja Darrenile) pulmadeks härra Pikk. Üsna praktiline, sest tavalist maja oleks üsna raske kogu aeg kaasa vedada. Hüüdsin uuesti, ning liikusin elutuppa. Seisatasin seal, käed puusas, ning libistasin pilguga üle toa. Kui pilk kaminal püsima jäi, muigasin kergelt. Kõik mu kodus, kamin ja televiisor kaasa arvatud, olid kokkupandavad. Kui telk lahti võtta, mahtus see lõdvalt ära Darreni seljakotti. Siin oli võlukunst mängus, ma olin selles täiesti kindel.
"Evra!" hüüdsin uuesti. Hakkasin juba kannatust kaotama. Jooksin trepist üles ning just trepi jalamil põrkasin poisiga kokku. "Oli ka aeg. Sa pead sättima hakkama, etendus hakkab kümne minuti pärast. Mis sul üldse nii kaua aega võttis?"
"Võtsin maol mürki välja. Ja muide, ma olen valmis. Darren on juba tsirkusetelgis?"
"Jap. Crepsley palus ta abi. Darren läheb ka täna lavale ilmselt."
"Ma ei saa aru, miks sina ei ole nõus esinema. Sul on lausa erakordne anne. Mitte igaüks ei oska oma välimust lihtsalt muuta."
"Jah, aga kui ma esineks, peaks keegi välja jääma. Ja mitte igaüks ei ole võimeline oma sõrmi tagasi kasvatama või ennast pooleks voltima. Ja ammugi mitte ei ole igal inimesel rohelist soomustest nahka."
laususin õrnalt muiates. Samal hetkel helises mu telefon.
"Tule kähku. Hr. Pikk on haige. Sina oled tema asemel. Siin räägin täpsemalt. Kallis oled." kõlas telefonis hääl, milles tundsin ära Darreni oma. Üritasin talle veel vastata, kuid kuulsin vaid ühtlast tuut-tuut-tuutu.
"Ma pean kohe minema. Tule järgi." laususin veel Evrale, ise juba uksest peaaegu väljas.

Tsirkusetelki jõudes märkasin, et kuigi etenduseni oli vaid kaheksa minutit aega, oli lava taga ebatavaliselt vähe sagimist. Nähes Darrenit, lippasin kohe tema juurde ning kallistasin teda.
"Kus kõik on?" lipsas küsimus mu huultelt. Ma ei plaaninud seda küsida ning lootsin nüüd, et hääl ei reeda mu ärevust. Ma ei teadnud, et keegi oleks kunagi varem hr. Pikka asendanud ning olin seetõttu kohutavalt närvis. Ma olin laval olnud vaid ühe korra, kui oli tõsine paanika, sest kõik esinejad olid haiged või kusagil ära.
Järsku märkasin, et lava taga on tunduvalt rohkem rahvast, kui just pool minutit tagasi.
"Nad olid härra Pika juures. Ma ei ole kuulnud, et ta kunagi varem haige oleks olnud. Aga alati on esimene kord." lausus poiss ning võttis mult ümber kinni. "Sa ei näe päevagi vanem välja, kallis. Ja ometi tunneme me üksteist juba 65 aastat." sosistas ta ning ohkas. "See on nii needus kui ka kingitus."
"Ma ei saa öelda, et ka sina väga palju vananenud oleksid."
naeratsin ning surusin poisi laubale suudluse. "Me oleme igavesti kuueteist aastased. Kas see pole mitte enamuste unistus?" Samal hetkel helises kelluke, mis tähendas etenduse algust. "Õnn kaasa," sosistas kallim mulle veel kõrva, ja siis astusin ma lavale.
Tagasi üles Go down
 
Drama in Cirque
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MarshmallowBoredom :: Kirjanduslik värk :: Gerli Saaga-
Hüppa: